Доставка і оплата

Наша компанія приділяє особливу увагу доставки товарів до клієнта в будь-який населений пункт України!

Способи доставки та оплати:

  1. Доставка нашим кур'єром з оплатою при отриманні замовлення
  2. Товар можна забрати з нашої роздрібної точки або у нашого партнера, час і конкретне місце видачі товару уточнюється у оператора. Оплата здійснюється при отриманні товару.

  3. Доставка кур'єром з оплатою при отриманні замовлення
  4. Товар доставляється на вказану адресу кур'єрською службою. Оплата здійснюється при отриманні товару.

  5. Пересилання післяплатою
  6. При пересиланні товарів післяплатою, оплата вартості замовлених товарів проводиться в відділенні «Нової Пошти» при їх отриманні. Вартість пересилання залежить від ваги посилки і вартості замовлення.

Зверніть увагу!

  • Доставка по Україні здійснюється тільки кур'єрською службою доставки «Нова Пошта».
  • Для клієнтів, у яких немає представництв кур'єрської служби доставки «Нова Пошта», можуть враховуватися й інші форми доставки, але при цьому стягується додаткова плата на транспортні витрати доставки товару до іншої службі кур'єрської доставки.


Важливо!

    Перевіряйте товар прямо при отриманні, це сприяє своєчасному виявленню пошкодженого товару та економії часу на з'ясування причин. Кожен товар ми перевіряємо перед відправкою клієнту (перевіряється відповідність і цілісність товару, а також на відсутність заводського браку). Компанія не несе відповідальність за доставку товару клієнту, за це відповідає кур'єрська служба доставки.


Повернення!

    При поверненні товару клієнт оплачує його доставку назад, а наша компанія повертає гроші на банківську карту клієнта після перевірки товару на заводський брак, якщо товар в хорошому стані, то він висилається назад клієнту за його рахунок.


Обмін!

  • При обміні товару з боку клієнта - клієнт оплачує всі транспортні витрати на доставку товару.
  • При обміні товару з боку магазину - магазин оплачує всі транспортні витрати на доставку товару.