Пакети слайдери з замком Zip Фрекен Бок для заморозки 1 л і 3 л 10 шт

Модель: 1577

Короткий опис


Пакети Фрекен Бок із застібкою-слайдером для заморозки і зберігання продуктів, розраховані на об'єм: 1 літр - 5 пакетів і 3 літри - 5 пакетів. Пакети-слайд для заморозки – прозорі поліетиленові пакети, які спеціально пр... Подробиці...

24.75грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Пакети Фрекен Бок із застібкою-слайдером для заморозки і зберігання продуктів, розраховані на об'єм: 1 літр - 5 пакетів і 3 літри - 5 пакетів.

Пакети-слайд для заморозки – прозорі поліетиленові пакети, які спеціально призначені для заморозки та зберігання продуктів харчування: овочів, фруктів, м'яса, бульйонів та соусів.

Особливість слайд-пакетів для заморожування полягає в їх герметичності, що досягається завдяки спеціальному замку-слайдеру. Він з легкістю відкриває та закриває слайд-пакети, а також захищає продукти від сторонніх запахів. Крім того, цей товар може використовуватися багаторазово і, таким чином, є економічно вигідним варіантом.

Слайд-пакети для заморожування допоможуть у домашньому господарстві з легкістю заморожувати та зберігати сезонну городину або будь -які інші проукти в морозильній камері та насолоджуватись їх свіжістю протягом цілого року!

Упаковка - пакет. В упаковці 10 штук.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук