Папір для пакування Hot Dog 200 шт

Модель: 0619

Короткий опис


Упаковка паперова для Hot-Dog 200 штук Паперовий кутик для Hot-Dog дуже зручний при обслуговуванні людей в сфері фаст-фуд. Він також широко використовується в торгових точках швидкого харчування, мобільних кав’ярнях. Р... Подробиці...

31.71грн

  • Наявність: Є в наявності

Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Упаковка паперова для Hot-Dog 200 штук
Паперовий кутик для Hot-Dog дуже зручний при обслуговуванні людей в сфері фаст-фуд. Він також широко використовується в торгових точках швидкого харчування, мобільних кав’ярнях.

Разом з цим пакувальним кутиком ти зможеш приготувати Хот-дог максимально швидко, що дуже важливо як для обслуговуючого персоналу, так і для звичайного покупця.

Кутик паперовий для хот-догів, розмір якого складає 195х93 мм, виготовлений з спеціального білого паперу і прикрашений червоним написом “Hot-Dog”. Завдяки особливій жиростійкості паперу, покупці зможуть насолоджуватися прекрасними стравами, не переймаючись за свої кришталево білі сорочки.

Простота, висока якість та доступна ціна дозволила крафтовим пакункам позитивно зарекомендувати себе серед людей, які хочуть надавати якісні послуги в сфері швидкого харчування.


Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук