Папір для пакування Гамбургера 200 шт

Модель: 4815

Короткий опис


Упаковка паперова для Hamburger, 200 штук Паперовий кутик для Hamburger дуже зручний при обслуговуванні людей в сфері фаст-фуд. Він також широко використовується в торгових точках швидкого харчування, мобільних кав’ярнях... Подробиці...

25.86грн

  • Наявність: Є в наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Упаковка паперова для Hamburger, 200 штук
Паперовий кутик для Hamburger дуже зручний при обслуговуванні людей в сфері фаст-фуд. Він також широко використовується в торгових точках швидкого харчування, мобільних кав’ярнях.

Разом з цим пакувальним кутиком ти зможеш приготувати Хот-дог максимально швидко, що дуже важливо як для обслуговуючого персоналу, так і для звичайного покупця.

Кутик паперовий для Гамбургера, розмір якого складає 150х130 мм, виготовлений з спеціального паперу і прикрашений червоним написом “Hamburger”. Завдяки особливій жиростійкості паперу, покупці зможуть насолоджуватися прекрасними стравами, не переймаючись за свої кришталево білі сорочки.

Простота, висока якість та доступна ціна дозволила крафтовим пакункам позитивно зарекомендувати себе серед людей, які хочуть надавати якісні послуги в сфері швидкого харчування.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук