Аерозоль від комах Megatoxx універсальний 200 мл

Модель: 5705

Короткий опис


Аерозоль від комах "Megatoxx" універсальний, 200 мл. Аерозоль "Megatoxx" - це інсектецидний засіб боротьби з літаючими і повзаючими комахами, яке має хімічні речовини в своєму складі. Такий засіб може використовуватися п... Подробиці...

22.50грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Аерозоль від комах "Megatoxx" універсальний, 200 мл.
Аерозоль "Megatoxx" - це інсектецидний засіб боротьби з літаючими і повзаючими комахами, яке має хімічні речовини в своєму складі. Такий засіб може використовуватися проти тарганів, мурах і молі. На городі застосовується від гусениць, клопів, шкідників зернових культур, а також і від бліх і кліщів в домашніх тварин. А ще дуже ефективне проти мошок, короїдів і мокриць.

Унівесальний аерозоль Megatoxx - засіб відносно безпечне для використання в домашніх умовах, але при цьому нещадне до всіх типів шкідників, так як надає нервово-паралітичну дію на шкідника. Препарат відрізняється блискавичною дією, доступністю і універсальністю.

В асортименті інтернет-магазину Будинок Полімерів Ви знайдете Дихлофос 240 мл, Дихлофос Кіллер 300 мл, Дихлофос Мегатокс 200 мл, Дихлофос Нео 190 мл, Дихлофос Стоп Моль 150 мл, Дихлофос Тарацид, Дихлофос Термінатор 300 мл, Дихлофос Ультра Магик 200 та 400 мл.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук