Засіб від пацюків і мишей Крысиная смерть 100 гр

Модель: 0965

Короткий опис


Приманка "Крысиная смерть", 100гр Кішка розлінилась і не зацікавлена у полюванні на гризунів або її взагалі немає? Мишоловки не допомагають, а у Вас уже закінчується фантазія, як позбутися від цих гризунів? Пацюки і миші... Подробиці...

5.08грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Приманка "Крысиная смерть", 100гр
Кішка розлінилась і не зацікавлена у полюванні на гризунів або її взагалі немає? Мишоловки не допомагають, а у Вас уже закінчується фантазія, як позбутися від цих гризунів?
Пацюки і миші – велика загроза для Ваших харчових запасів та для спокійного життя в цілому. На відміну від молі та мух – дрібних шкідників – гризуни більші і небезпечніші, тому боротися з ними важче.

Приманка "Крысиная смерть" - це відмінний засіб, який складається з натуральних продуктів (борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори) з домішкою родентицида 2-го покоління. Такий препарат діє на 3-4 добу. Особливість в тому, що гризуни отримують задуху і вибігши з укриття гинуть не під підлогою або в норі, а на відкритому повітрі.

Надходить у продаж в полімерній упаковці - 100 гр, яка складається з 8 фільтрів пакетів.

У асортименті інтернет-магазину Будинок Полімерів є безліч засобів від пацюків і мишей: парафінові та воскові брикети, зернова суміш, зерно, гранули, тісто, банка з арахісом або сиром, клей в тюбику. Вибір надзвичайно широкий, тому можете бути спокійними, адже гризунів більше не буде у Вашому будинку і навіть поряд!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук