Мишоловка липучка Книжка мала

Модель: 4688

Короткий опис


Клеєва липучка від гризунів "Зеленое Гнездо", 24х17,5 см. Гризуни переносять інфекції, а продукти, якими вже поласувала миша, непридатні до вживання. Вам вже до болі відомий збиток, який завдають миші? Тоді потрібно нег... Подробиці...

6.89грн

  • Наявність: Є в наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Клеєва липучка від гризунів "Зеленое Гнездо", 24х17,5 см.
Гризуни переносять інфекції, а продукти, якими вже поласувала миша, непридатні до вживання. Вам вже до болі відомий збиток, який завдають миші? Тоді потрібно негайно вживати заходів.

Мишоловка липучка "Зеленое Гнездо"- один з найбільш надійних, перевірених часом засобів від мишей, щурів, полівок і будь-яких інших гризунів. Гризун, залучений ароматом їжі, йде на запах і потрапляє в липкий капкан. Клейка поверхня не дасть миші звільнитися, тому вона залишиться там до Вашого приходу. Працює безвідмовно, гарантія ефекту 100%! Липка пастка абсолютно нешкідлива для людей, тому що без запаху і отрути.

Розмір в упаковці: 12х17,5 см. Розмір в розгорнутому вигляді: 24х17,5 см

В нашому асортименті є дерев’яна, металева та пластикова мишоловки. Також в інтернет-магазині Будинок Полімерів Ви знайдете мишоловку-липучку Книжка велика та Книжка мала, Смерть гризунам (у тому числі з арахісовим маслом), а також Будинок з арахісовим маслом.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук