Рідина для фумігатора Gardex Naturin захист від комарів 30 ночей

Модель: 1514

Короткий опис


Рідина Gardex "Naturin" захист від комарів, 30 ночей Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та ... Подробиці...

21.16грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Рідина Gardex "Naturin" захист від комарів, 30 ночей
Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та інфекції. Тому таких настирливих і шкідливих створінь не повинно бути у Вашому домі чи у виробничих приміщеннях. Що ж робити з цими невловимими шкідниками?

В наш час є великий вибір різноманітних засобів від комарів. Ми пропонуємо простий у використанні і доступний засіб рідину Gardex "Naturin" для фумігаторів Раптор. Це відмінний захист від комарів, безпечно користуватись в домашніх умовах , але при цьому нещадний до комарів. Препарат починає діяти через 10 хвилин і підходить для всієї сім'ї.

У нашому інтернет магазині великий вибір захисних засобів від комарів у вигляді: захисних-спреїв, аерозолей, фумігаторів з рідиною, фумігаторів з пластинами, спіралей "Раптор".

Купуйте засоби захисту від комарів і насолоджуйтесь спокійним відпочинком без укусів!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук