Пластини для фумігатора Raid захист від комарів 10 штук

Модель: 3170

Короткий опис


Пластини для фумігатора "Raid" захист від комарів, 10 штук. Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікр... Подробиці...

13.72грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Пластини для фумігатора "Raid" захист від комарів, 10 штук.
Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та інфекції. Тому таких настирливих і шкідливих створінь не повинно бути у Вашому домі чи у виробничих приміщеннях. Що ж робити з цими невловимими шкідниками?

В наш час є великий вибір різноманітних засобів від комарів. Ми пропонуємо простий у використанні і доступний засіб пластини без запаху "Raid" для фумігаторів. Це відмінний захист від комарів, безпечний для користування в домашніх умовах , але при цьому нещадний до комах. Препарат очищає приміщення повністю через 8-10 хвилин і підходить для всієї сім'ї.

У нашому інтернет магазині великий вибір захисних засобів від комарів у вигляді: захисних-спреїв, аерозолей, фумігаторів з рідиною, фумігаторів з пластинами, спіралей "Раптор".

Купуйте засоби захисту від мух та комарів і насолоджуйтесь спокійним відпочинком без укусів!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук