Спіралі Раптор захист від комарів 10 штук

Модель: 9670

Короткий опис


Спіралі "Раптор" захист від комарів, 10 штук. Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та інфекці... Подробиці...

19.35грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Спіралі "Раптор" захист від комарів, 10 штук.
Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та інфекції. Тому таких настирливих і шкідливих створінь не повинно бути у Вашому домі чи у виробничих приміщеннях. Що ж робити з цими невловимими шкідниками?

В даний час є великий вибір різноманітних засобів від комарів. Ми пропонуємо простий у використанні і доступний засіб у вигляді спіралі "Раптор". Це відмінний захист від комарів, мошок, москітів, безпечний для використання на відкритих просторах (сад, кемпінг, присадибна ділянка, відкрита тераса), але при цьому нещадний до комах. Одна спіраль захищає простір площею до 3 метрів протягом 7 годин і підходить для всієї родини.

У нашому інтернет магазині великий вибір захисних засобів від комарів у вигляді: захисних-спреїв, аерозолей, фумігаторів з рідиною, фумігаторів з пластинами, спіралей "Раптор".

Купуйте засоби захисту від мух та комарів і насолоджуйтесь спокійним відпочинком без укусів!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук