Спрей Анти комар засіб від комарів 100 мл

Модель: 5531

Короткий опис


Спрей "Anti комар" від комарів, 100мл Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та інфекції. Тому ... Подробиці...

14.00грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Спрей "Anti комар" від комарів, 100мл
Вам набридли комарі влітку? Вони скрізь, а Ви не можете спокійно відпочити на дачі? Більше того, комарі небезпечні для здоров’я, адже ці шкідники розносять мікроби та інфекції. Тому таких настирливих і шкідливих створінь не повинно бути у Вашому домі чи у виробничих приміщеннях. Що ж робити з цими невловимими шкідниками?

В наш час є великий вибір дорогих і різноманітних засобів від комарів. Ми пропонуємо найпростіше і доступний засіб спрей "Anti комар". Це відмінний захист від комарів до 3-х годин, безпечно користуватись в домашніх умовах і відкритому просторі, але при цьому нещадний до комарів, так як надає відлякуючу дію на шкідника. Препарат відрізняється блискавичною дією і доступністю.

У нашому інтернет магазині великий вибір захисних засобів від комарів у вигляді: захисних-спреїв, аерозолей, фумігаторів з рідиною, фумігаторів з пластинами, спіралей "Раптор".

Купуйте засоби захисту від комарів і насолоджуйтесь спокійним відпочинком без укусів!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук