Засіб від пацюків і мишей Родентицид Ред 10 брикетів

Модель: 3758

Короткий опис


Засіб "Ред" від щурів і мишей, 10 брикетів. Пацюки і миші – велика загроза для Ваших харчових запасів та для спокійного життя в цілому. На відміну від молі та мух – дрібних шкідників – гризуни більші і небезпечніші, тому... Подробиці...

7.74грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Засіб "Ред" від щурів і мишей, 10 брикетів.
Пацюки і миші – велика загроза для Ваших харчових запасів та для спокійного життя в цілому. На відміну від молі та мух – дрібних шкідників – гризуни більші і небезпечніші, тому боротися з ними важче.

Засіб "Ред" - це відмінна приманка родентицид з ефектом муміфікації для знищення усіх видів гризунів, підходить для застосування в складських приміщеннях, парниках, теплицях, господарських будівлях, промислових підприємствах. Такий препарат 2-4 брикета діє на 5-10 метрів. Особливість в тому, що гризуни отримують задуху та вибігши з укриття гинуть не під підлогою або в норі, а на відкритому повітрі.

Надходить у продаж в полімерній упаковці - 10 брикетів.

У асортименті інтернет-магазину Будинок Полімерів є безліч засобів від пацюків і мишей: парафінові та воскові брикети, зернова суміш, зерно, гранули, тісто, банка з арахісом або сиром, клей в тюбику. Вибір надзвичайно широкий, тому можете бути спокійними, адже гризунів більше не буде у Вашому будинку і навіть поряд!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук