Засіб від пацюків і мишей Red Killer тістоподібна приманка 220 гр

Модель: 3710

Короткий опис


Приманка тісто "Red Killer" від щурів і мишей, 220 гр. Пацюки і миші – велика загроза для Ваших харчових запасів та для спокійного життя в цілому. На відміну від молі та мух – дрібних шкідників – гризуни більші і небезпе... Подробиці...

12.50грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Приманка тісто "Red Killer" від щурів і мишей, 220 гр.
Пацюки і миші – велика загроза для Ваших харчових запасів та для спокійного життя в цілому. На відміну від молі та мух – дрібних шкідників – гризуни більші і небезпечніші, тому боротися з ними важче.

Засіб "Red Killer" - це тісто в фільтр пакетах з муміфікуючими добавками для знищення всіх видів гризунів, підходить для застосування в складських приміщеннях, парниках, теплицях, господарських будівлях, промислових підприємствах, а також будинках, льохах і відкритих просторах. Особливість в тому, що засіб накопичується в печінці і знищує навіть найстійкіших гризунів. Дія суміші приманки настає не відразу, але в результаті найпотужніший засіб другого покоління знищує мишей і щурів 100% ймовірністю.

Приманка у вигляді тіста в фільтр пакетах 220 грам.

У асортименті інтернет-магазину Будинок Полімерів є безліч засобів від пацюків і мишей: парафінові та воскові брикети, зернова суміш, зерно, гранули, тісто, банка з арахісом або сиром, клей в тюбику. Вибір надзвичайно широкий, тому можете бути спокійними, адже гризунів більше не буде у Вашому будинку і навіть поряд!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук