Засіб від тарганів і мурах Таракан Нет гель шприц

Модель: 4790

Короткий опис


Гель-шприц від тарганів і мурашок "ТараканНЕТ", 20 мл. Гель-шприц "ТараканНЕТ" - це ефективний інсектицидний засіб боротьби з комахами, який має хімічний речовини в своєму складі. Він може використовуватися проти таракан... Подробиці...

9.88грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Гель-шприц від тарганів і мурашок "ТараканНЕТ", 20 мл.
Гель-шприц "ТараканНЕТ" - це ефективний інсектицидний засіб боротьби з комахами, який має хімічний речовини в своєму складі. Він може використовуватися проти тараканів, домашніх і садових мурах, а також повзаючих комах..

Такий засіб - широкого спектру дії і нещадний до всіх типів мурах. Активна речовина препарату имидаклоприд, який вражає нервову систему комахи і знищує його протягом 3 годин. Ефективний склад діє на комах ланцюговою реакцією, і знищує їх та їхні колонії повністю. Препарат відрізняється блискавичною дією, доступністю, універсальністю і зручністю нанесення навіть у важкодоступні місця.

У комплекті: Гель-шприц - 20 мл.

Якщо ви втомилися від нескінченної боротьби з цими шкідниками, спробуйте гель-шприц "ТараканНЕТ" - засіб для тих, хто шукає простого вирішення складних проблем.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук