Інсектицид Bayer Конфідор Максі для захисту картоплі, овочів та саду від шкідників 1г

Модель: 5678

Короткий опис


Інсектицид Bayer "Конфідор Максі" для захисту картоплі, овочів та саду від шкідників, 1г У Вас велике господарство з гарним садочком, багатим городом і вишуканим виноградником? Тоді не дозвольте загинути своїй власноруч ... Подробиці...

2.48грн

  • Наявність: Є в наявності

Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Інсектицид Bayer "Конфідор Максі" для захисту картоплі, овочів та саду від шкідників, 1г
У Вас велике господарство з гарним садочком, багатим городом і вишуканим виноградником? Тоді не дозвольте загинути своїй власноруч виплеканій флорі.

Дбайливому власнику плодових культур не достатньо лише висадити, прополоти і обробити плоди, адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають внаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Інсектицид – хімічний препарат, призначений для знищення комах-шкідників, який застосовується для рослин. Вони виявляють згубну дію не лише на дорослих шкідників, а й на личинки і яйця, що унеможливлює розмноження і подальше знищення культур.Інсектицид може бути різного виду: порошок, гранула, емульсія чи фумігатор.

Інсектицид "Конфідор Максі" - це надійний захист картоплі, овочів та саду від шкідників (навіть від тих, що живуть приховано), з єфектом стимуляції росту для плодових рослин. Препарат у вигляді водорощинних гранул.

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук