Інсектицид Калипсо для захисту саду і городу від шкідників 2мл

Модель: 1557

Короткий опис


Інсектицид "Калипсо" для захисту саду і городу від шкідників, 2мл. У Вас велике господарство з гарним садочком, багатим городом і вишуканим виноградником? Тоді не дозвольте загинути своїй власноруч виплеканій флорі. Дб... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 10
5.16грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Інсектицид "Калипсо" для захисту саду і городу від шкідників, 2мл.
У Вас велике господарство з гарним садочком, багатим городом і вишуканим виноградником? Тоді не дозвольте загинути своїй власноруч виплеканій флорі.

Дбайливому власнику плодових культур не достатньо лише висадити, прополоти і обробити плоди, адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають внаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Інсектицид – хімічний препарат, призначений для знищення комах-шкідників, який застосовується для рослин. Вони виявляють згубну дію не лише на дорослих шкідників, а й на личинки і яйця, що унеможливлює розмноження і подальше знищення культур.
Інсектицид може бути різного виду: порошок, гранула, емульсія чи фумігатор.

Інсектицид Калипсо - для захисту саду, городу від шкідників (колорадського жука, попелиці, трипси, совки, плодожерки, оленка волохата, квіткоїд, довгоносики, пильщик, мінуючі молі). Препарат у вигляді концентратної суспензії, безпечний для бджіл при дотриманні норми.
Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук