Інсектицид Рятівник капусти 3мл + фунгіцид 12мл

Модель: 0460

Короткий опис


Інсектицид "Рятівник капусти", 3мл + фунгіцид, 12мл Дбайливому власнику овочевих культур (капуста різних видів, редис, редька) не достатньо лише висадити, прополоти і обробити плоди, адже рослини також хворіють або стра... Подробиці...

6.25грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Інсектицид "Рятівник капусти", 3мл + фунгіцид, 12мл
Дбайливому власнику овочевих культур (капуста різних видів, редис, редька) не достатньо лише висадити, прополоти і обробити плоди, адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають внаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Інсектицид "Рятівник капусти" з фунгіцидом - надійний засіб для захисту від шкідників і різних видів хвороб. Екологічно чистий стимулятор для кращого зростання. Препарат у вигляді концентрованої емульсії.

Інсектицид – хімічний препарат, призначений для знищення комах-шкідників, який застосовується для рослин. Вони виявляють згубну дію не лише на дорослих шкідників, а й на личинки і яйця, що унеможливлює розмноження і подальше знищення культур.

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси.
Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук