Фунгіцид Syngenta Ридоміл Голд для профілактики та лікування рослин 50 гр

Модель: 1519

Короткий опис


Фунгіцид Syngenta "Ридоміл Голд" для профілактики та лікування рослин, 50 гр. Дбайливому власнику овочевих культур (картопля, томати, цибуля ріпчаста, огірки, виноград, тютюн) недостатньо висадити, прополоти, полити, а п... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 10
14.95грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Фунгіцид Syngenta "Ридоміл Голд" для профілактики та лікування рослин, 50 гр.
Дбайливому власнику овочевих культур (картопля, томати, цибуля ріпчаста, огірки, виноград, тютюн) недостатньо висадити, прополоти, полити, а потрібно обробляти спеціальними засобами, так як рослини іноді також хворіють або страждають від різного виду шкідників. Це, в свою чергу, впливає на якість врожаю і імунітет рослин. Грибкові захворювання рослин часто виникають в результаті зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси. Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Фунгіцид Syngenta "Ридоміл Голд" - надійний комплексний засіб для профілактики і лікування фітофторозу, борошнистої роси і мілдью. Препарат у вигляді водно-диспергуючих гранул.

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук