Фунгіцид Сірка колоїдна Провентус 80 гр

Модель: 5694

Короткий опис


Фунгіцид Proventus "Сірка колоїдна", 80 гр. Дбайливому власнику плодово-садових дерев та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити, адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, ... Подробиці...

7.87грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Фунгіцид Proventus "Сірка колоїдна", 80 гр.
Дбайливому власнику плодово-садових дерев та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити, адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають унаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси. Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Фунгіцид (акарицид, добриво) Proventus "Сірка колоїдна" - засіб комплексний з дезенфікуючим і протизапальним ефектом для лікування і профілактики найпоширеніших рослинних захворювань таких як: борошниста роса, кила, чорна ніжка, парша, антракноза, оїдіум, аскохітоз, фітофтороз. Препарат у вигляді концентрату (унікальна технологія подрібнення сірки).

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук