Фунгіцид Bayer Татту для захисту томатів і картоплі від хвороб 30 мл

Модель: 5696

Короткий опис


Фунгіцид Bayer "Татту" для захисту томатів і картоплі від хвороб, 30 мл. Дбайливому власнику овочевих культур (томату, картоплі) не достатньо лише висадити, прополоти і обробити плоди, адже рослини також хворіють або стр... Подробиці...

10.35грн

  • Наявність: В наявності

Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Фунгіцид Bayer "Татту" для захисту томатів і картоплі від хвороб, 30 мл.
Дбайливому власнику овочевих культур (томату, картоплі) не достатньо лише висадити, прополоти і обробити плоди, адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають унаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси. Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Фунгіцид Bayer "Тату" - надійний засіб контактно-системного дії, для захисту від різних видів хвороб (фітофтороз, альтернаріоз). Такий захисний препарат містить стимулятор росту для кращої врожайності. Препарат у вигляді концентрат суспензії.

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук