Фунгіцид універсальний Фитоспорин-М захист від хвороб та прискорення росту 200 гр

Модель: 1548

Короткий опис


Фунгіцид універсальний "Фитоспорин-М" захист від хвороб та прискорення росту, 200 гр. Дбайливому власнику плодово-садових дерев та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити , адже рослини також хворіють або стр... Подробиці...

28.01грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Фунгіцид універсальний "Фитоспорин-М" захист від хвороб та прискорення росту, 200 гр.
Дбайливому власнику плодово-садових дерев та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити , адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають внаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси. Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Фунгіцид "Фитоспорин-М" - універсальний профілактичний і лікувальний засіб від грибних і бактеріальних хвороб (парші, борошнистої роси, фітофтори, кореневої гнилі, іржі, чорної ніжки).
Препарат у вигляді пасти .

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук