Фунгіцид Syngenta Хорус 75% засіб проти хвороб рослин 3 гр

Модель: 5695

Короткий опис


Фунгіцид Syngenta "Хорус" 75% засіб проти хвороб рослин , 3 гр. Дбайливому власнику плодово-садових дерев та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити , адже рослини також хворіють або страждають від різного ви... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 2
7.59грн

  • Наявність: В наявності

Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Фунгіцид Syngenta "Хорус" 75% засіб проти хвороб рослин , 3 гр.
Дбайливому власнику плодово-садових дерев та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити , адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників. А це, у свою чергу, впливає на урожай. Грибкові хвороби рослин часто виникають внаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси. Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Фунгіцид Syngenta "Хорус" - профілактичний і лікувальний засіб від грибних і бактеріальних хвороб (парші, борошнистої роси, моніліозу). Особливість такого препарату, те що він ефективний навіть при заморозках.
Препарат у вигляді вододисперсних гранул.

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук