Фунгіцид Nufarm Чемпіон засіб широкого спектру дії від хвороб рослин 30 гр

Модель: 5697

Короткий опис


Фунгіцид Nufarm "Чемпіон" засіб широкого спектру дії від хвороб рослин, 30 гр. Дбайливому власнику плодово-садових дерев (яблунь, винограду) та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити , адже рослини також хво... Подробиці...

8.28грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Фунгіцид Nufarm "Чемпіон" засіб широкого спектру дії від хвороб рослин, 30 гр.
Дбайливому власнику плодово-садових дерев (яблунь, винограду) та овочевих культур не достатньо лише висадити, полити , адже рослини також хворіють або страждають від різного виду шкідників . А це, у свою чергу, впливає на урожай та загальний стан рослин. Грибкові хвороби рослин часто виникають внаслідок зміни погодних умов. Легше попередити, ніж лікувати!

Фунгіцид – це лікувальний препарат для боротьби з грибковими захворюваннями рослин, а також для обробки насіння перед висаджуванням. Товар впливає на метаболізм патогену, стимулюючи захисні процеси. Використовується не лише безпосередньо для лікування, а й для профілактики. Він має швидку дію і допоможе врятувати урожай.

Фунгіцид "Чемпіон" - контактний лікувальний і профілактичний засіб широкого спектру дії від хвороб (парші, фітофторозу, мілдью, бактеріальної плямистості).
Препарат у вигляді вододисперсний гранул.

Захистіть Ваші рослини від згубного впливу різного виду шкідників та хвороб!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук