Рукавички робочі з захисним спіненим покриттям помаранчеві салатові

Модель: 4520

Короткий опис


Рукавички робочі теплі, з захисним спіненим покриттям помаранчеві / салатові Рукавички робочі захисні рекомендовані для використання на підприємствах легкої, аграрної та будівельної промисловості при здійсненні вантажо-р... Подробиці...

16.08грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Рукавички робочі теплі, з захисним спіненим покриттям помаранчеві / салатові
Рукавички робочі захисні рекомендовані для використання на підприємствах легкої, аграрної та будівельної промисловості при здійсненні вантажо-розвантажувальних і монтажних робіт в холодний період. Цей товар також незамінний на складі, де відбувається постійний оборот товарів при низьких температурах.

Робочі теплі рукавички з довгим манжетом-резинкою, завдяки якій утримується тепло всередині і не запускається холод ззовні.Такі рукавички в'язані з нанесенням спеціальної спіненої заливки. Ця особливість товару забезпечує йому анти-ковзний ефект і кращий захист від механічних пошкоджень, а також робить їх міцнішими, зносостійкими і збільшує термін використання.

Бавовняні робочі рукавиці помаранчевого та салатового кольору мають м’яку текстуру, за рахунок чого вони не обмежують рухів Ваших рук.

Упаковка - 12 пар, мішок - 840 пар.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук