Мішок поліпропіленовий 50 кг PolyBags 44гр 55х96 см

Модель: 0821

Короткий опис


Мішок поліпропіленовий на 50 кг PolyBags, 55х96 см. Мішок білого кольору виготовлений з тканого поліпропіленового полотна щільністю 44 гр/м2. У процесі виробництва використовуються спеціальні екструдер нитки, завдяки чом... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 100
3.35грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Мішок поліпропіленовий на 50 кг PolyBags, 55х96 см.
Мішок білого кольору виготовлений з тканого поліпропіленового полотна щільністю 44 гр/м2. У процесі виробництва використовуються спеціальні екструдер нитки, завдяки чому мішки набувають міцності, стійкості до високих і низьких температур та меншою вологонепроникністю.

Поліпропіленовий мішок PolyBags розрахований на 50 кг та має розмір 55х96 см. Він призначений для фасування та транспортування сипучої харчової продукції та зернових культур. Цей товар виробляється з якісної сировини на території України і має репутацію високоякісного продукту серед аграріїв та садівників.

Увага!
Хочеш створити бренд своєї аграрної продукції? Будинок Полімерів надає послугу нанесення логотипу Вашої компанії на поліпропіленовий мішок, що допоможе зробити Ваш товар унікальним та упізнаваним.

Продаються мішки поліпропіленові по 50 штук і по 500 штук.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук