Сітка овочева капронова 50х80 см до 40 кг фіолетова

Модель: 3466

Короткий опис


Сітка овочева капронова 50х80 см до 40 кг, фіолетова, 50 штук. Сітка капронова для зберігання овочів виготовлена з капрону фіолетового кольору мілкого плетіння. Вона має прямокутну форму і розмір 50х80 см. Розрахована на... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 100
2.43грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Сітка овочева капронова 50х80 см до 40 кг, фіолетова, 50 штук.
Сітка капронова для зберігання овочів виготовлена з капрону фіолетового кольору мілкого плетіння. Вона має прямокутну форму і розмір 50х80 см. Розрахована на вагу 40 кг, товар легко носиться завдяки спеціальним зав’язкам, що дуже зручно у процесі транспортування.

Капронова сітка-мішок зазвичай використовується для зберігання фруктів (виноград, персик, абрикос) та овочів (огірки, помідори, перець солодкий), а також для їх транспортування. Завдяки чудовій вентиляції Ваші товари зберігатимуться у сітці краще та зберігатимуть гарний вигляд.

Овочевий капроновий мішок-сітка дуже поширений у використанні серед аграріїв з невеликим домогосподарством, так і великих підприємств, які займаються заготівельною овочевою і фруктовою продукцією. Така сітка має багато переваг, таких як міцність, провітрюваність, зручність, багаторазове використання та співвідношення якості та ціни.

Товар продається упаковкою по 50 штук та ящиком по 500 штук.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук