Мікрофібра Vortex універсальна

Модель: 9718

Короткий опис


Мікрофібра "Vortex" універсальна подвійної дії, 1 штука. Бажаєте перетворити нудне прибирання в цікаву, а головне, корисну і ефективну процедуру? Ви – перфекціоніст чи просто відповідальна людина, яка прагне дихати на по... Подробиці...

47.47грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Мікрофібра "Vortex" універсальна подвійної дії, 1 штука.
Бажаєте перетворити нудне прибирання в цікаву, а головне, корисну і ефективну процедуру? Ви – перфекціоніст чи просто відповідальна людина, яка прагне дихати на повні легені і підтримувати чистоту?

Всі жінки погодяться, що кращого матеріалу для прибирання в будинку, ніж мікрофібра, людство ще не придумало. Прибирання з мікрофіброю одне задоволення!

Серветка "Vortex" - з двосторонньої мікрофібри має одну сторону для делікатного очищення від забруднень, а інша сторона призначена для якісного полірування. Серветка-мікрофібра не залишає розводів та відмінно вбирає вологу.

Мікрофібра "Vortex" для очищення та полірування - Ваш перший помічник для сухого та вологого прибирання будь-якої поверхні. Швидко і надійно справляється з пилом та різного роду плямами, не вимагає додаткового протирання або витирання насухо.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук