Батарейка акумулятор GP LR-3 Rechargeable 600 mAh

Модель: 0028

Короткий опис


Батарейки акумулятор GP 600 LR-3, 600 мАч. Батарейки-акумулятори – це джерело енергії багаторазового використання, що досягається за рахунок регулярної перезарядки. Цей товар найчастіше використовується для роботи прилад... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 2
23.05грн

  • Наявність: Є в наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Батарейки акумулятор GP 600 LR-3, 600 мАч.
Батарейки-акумулятори – це джерело енергії багаторазового використання, що досягається за рахунок регулярної перезарядки. Цей товар найчастіше використовується для роботи приладів, які потребують інтенсивної експлуатації і більшої енергоємності.

GP 1000- це пальчикові акумуляторні батареї типу ААА, які широко застосовуються як в домашніх приладах, так і в офісній техніці. Такі батарейки мають ємність 600 мАг (міліампер годин) і можуть бути у використанні довше, ніж звичайні батарейки, які працюють до повного розрядження, а потім стають непридатними для використання. Для перезарядки Вам знадобиться спеціальний зарядний пристрій.

Упаковка блістер - 2 штуки.

Замовляйте батарейки акумулятори в інтернет-магазині Будинок Полімерів і Ваші прилади та техніка будуть завжди в робочій готовності.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук