Батарейка акумулятор GP LR-6 АА Ni Mh Rechargeable 1800 mAh

Модель: 0055

Короткий опис


Батарейки акумулятор GP 1800 LR-6, 1800 мАч, 1,2 V Батарейки-акумулятори – це джерело енергії багаторазового використання, що досягається за рахунок регулярної перезарядки. Цей товар найчастіше використовується для робот... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 2
49.07грн

  • Наявність: Є в наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Батарейки акумулятор GP 1800 LR-6, 1800 мАч, 1,2 V
Батарейки-акумулятори – це джерело енергії багаторазового використання, що досягається за рахунок регулярної перезарядки. Цей товар найчастіше використовується для роботи приладів, які потребують інтенсивної експлуатації і більшої енергоємності.

GP 1000- це пальчикові акумуляторні батареї типу АА, які широко застосовуються як в домашніх приладах, так і в офісній техніці. Такі батарейки мають ємність 1800 мАг (міліампер годин) і можуть бути у використанні довше, ніж звичайні батарейки, які працюють до повного розрядження, а потім стають непридатними для використання. Для перезарядки Вам знадобиться спеціальний зарядний пристрій.

Упаковка блістер складається з 2 батарейок.

Замовляйте батарейки акумулятори в інтернет-магазині Будинок Полімерів і Ваші прилади та техніка будуть завжди в робочій готовності.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук