Запальничка п’єзо 6024 чорна з гумовим покриттям 50 штук

Модель: 2154

Короткий опис


Запальничка п’єзо 6024, чорна, 50 штук Набридли сірники, які постійно ламаються та несподівано гаснуть? П’єзо запальничка - зручний вихід із ситуації. Принцип роботи запальнички: при натисканні на кнопку, що розташована ... Подробиці...

4.61грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Запальничка п’єзо 6024, чорна, 50 штук
Набридли сірники, які постійно ламаються та несподівано гаснуть? П’єзо запальничка - зручний вихід із ситуації. Принцип роботи запальнички: при натисканні на кнопку, що розташована на корпусі, вивільняється іскра, яка, в свою чергу, запалює легкозаймисту речовину, що подається із спеціального резервуару запальнички.П’єзо елемент у цій запальничці призначений для створення іскри. Легкозаймистою речовиною виступає скраплений газ.

Запальничка п’єзо має пластиковий корпус з гумовим напиленням, прямокутної форми і пластиковою кнопкою у верхній частині корпусу. Така запальничка представлена в різних кольорах, і Ви можете обрати свій улюблений.Запальничка заправлена газовою сумішшю.

Асортимент запальничок різних видів у нашому магазині Будинок Полімерів настільки широкий, що навіть ті, хто не палять, будуть приємно здивовані.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук