Запальничка п’єзо Smile 8102 турбо кольорова 50 штук

Модель: 5392

Короткий опис


Запальничка п’єзо "Smile 8102" турбо, кольорова, 50 штук. Набридли сірники, які постійно ламаються та несподівано гаснуть? П’єзо запальничка Smile 8102 - зручний вихід із ситуації. Принцип роботи запальнички: при натиска... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 50
6.64грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Запальничка п’єзо "Smile 8102" турбо, кольорова, 50 штук.
Набридли сірники, які постійно ламаються та несподівано гаснуть? П’єзо запальничка Smile 8102 - зручний вихід із ситуації. Принцип роботи запальнички: при натисканні на кнопку, що розташована на корпусі, вивільняється іскра, яка, в свою чергу, запалює легкозаймисту речовину, що подається із спеціального резервуару запальнички.П’єзо елемент у цій запальничці призначений для створення іскри. Легкозаймистою речовиною виступає скраплений газ.

Запальничка п’єзо "Smile 8102" турбо має пластиковий корпус прямокутної форми з пластиковою кнопкою у верхній частині корпусу. Вона представлена в різних кольорах. Запальничка заправлена газовою сумішшю з турбо підпалом.

Асортимент запальничок різних видів у нашому магазині Будинок Полімерів настільки широкий, що навіть ті, хто не палять, будуть приємно здивовані.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук