Запальничка п’єзо Smile 8107 турбо кольорова з ліхтариком 50 штук

Модель: 5393

Короткий опис


Запальничка п’єзо "Smile 8107" турбо, кольорова з ліхтариком, 50 штук. Набридли сірники, які постійно ламаються та несподівано гаснуть? П’єзо запальничка Smile 8107 - зручний вихід із ситуації. Принцип роботи запальнички... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 50
7.16грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Запальничка п’єзо "Smile 8107" турбо, кольорова з ліхтариком, 50 штук.
Набридли сірники, які постійно ламаються та несподівано гаснуть? П’єзо запальничка Smile 8107 - зручний вихід із ситуації. Принцип роботи запальнички: при натисканні на кнопку, що розташована на корпусі, вивільняється іскра, яка, в свою чергу, запалює легкозаймисту речовину, що подається із спеціального резервуару запальнички.П’єзо елемент у цій запальничці призначений для створення іскри. Легкозаймистою речовиною виступає скраплений газ.

Запальничка п’єзо "Smile 8107" турбо має пластиковий корпус прямокутної форми з пластиковою кнопкою у верхній частині корпусу. Вона представлена в різних кольорах. Запальничка заправлена газовою сумішшю з турбо підпалом.

Асортимент запальничок різних видів у нашому магазині Будинок Полімерів настільки широкий, що навіть ті, хто не палять, будуть приємно здивовані.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук