Сірники господарські 1000 шт

Модель: 0902

Короткий опис


Сірники господарські "Череповець", стандартний коробок, в упаковано по 10 штук. Неможливо уявити собі домашнє господарство без сірників. Маленькі і зручні, вони не ламаються і швидко запалюються – мрія кожної домогоспод... Подробиці...


Мінімальна кількість для замовлення: 1000
0.32грн

  • Наявність: В наявності


Оплата

Оплата

Форми оплати

Доставка

Доставка

Способи доставки

Консультація

Консультація

Ми відповімо на всі Ваші питання!

Сірники господарські "Череповець", стандартний коробок, в упаковано по 10 штук.
Неможливо уявити собі домашнє господарство без сірників. Маленькі і зручні, вони не ламаються і швидко запалюються – мрія кожної домогосподарки. Запальничка – річ не завжди надійна, а перевірені часом сірники ніколи не будуть зайвими і виручать Вас в необхідний момент.

Призначені такі сірники для використання в побуті. Господарські сірники виготовляються з міцної якісної деревини безпечного типу. Товар запалюється лише від тертя об намазку сірникової коробки, що робить їх безпечними для домашнього використання.

Сірники господарські виготовляються вітчизняним виробником і упаковуються в стандартний коробок розміром М (51 х 37,5 х 12,5 мм). В такому коробку сірники звичайного розміру (42 мм). Упаковуються такі коробки по 10 штук в прозорий поліетилен. Такої кількості сірників вистачає на тривалий час, що дуже економно і практично.

Вони є річчю першої необхідності для приготування їжі на газовій плиті, розпалювання вогнища на природі, для запалення свічок при створенні романтичної атмосфери чи дня народження та для різних екстрених ситуацій.
Компактні і надійні, а найголовніше – дешеві, вони завжди стануть у нагоді.

В асортименті Сірники господарські: L коробок на 500 штук, XL коробок на 1000 штук, XXL коробок на 2000 штук.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук